DDesign Agnieszka Kuckiel-Bobko – informacje o firmie

Firma DDesign Agnieszka Kuckiel-Bobko jest autorską pracownią projektowania wnętrz mającą swoją siedzibę w Szczecinie. Właścicielką pracowni jest mgr inż. architekt Agnieszka Kuckiel – Bobko – absolwentka Wydziału Budownictwa i Architektury Politechniki Szczecińskiej (1996r.), posiadająca uprawnienia budowlane do projektowania, które uzyskała w 2000 roku. Firma zajmująca się projektowaniem wnętrz powstała w 1998 roku jako spółka, od 2011 roku jest pracownią autorską, która zajmuje się przede wszystkim projektami wnętrz i projektami budowlanymi. To my odpowiadamy za zgromadzenie dokumentacji budowlanej z wszelkimi uzgodnieniami, a także odpowiadamy za uzyskanie pozwolenia na budowę.

Oferta dotycząca architektury wnętrz obejmuje m.in.:

  • Projektowanie wnętrz wraz z nadzorem autorskim
  • aranżacja wnętrz całych domów
  • wybór wyposażenia
  • sprzedaż: mebli kuchennych (kuchnie niemieckie ALNO), sprzętu AGD, mebli włoskich Bonaldo,
  • wykonywanie mebli na zamówienie (pod indywidualne projekty klienta).

Zadaniem projektanta wnętrz jest pomoc klientom w podejmowaniu trudnych decyzji. Projektant wnętrz odpowiada za cały proces inwestycyjny: od projektu wnętrza, przez zamówienia do realizacji, dbając przy tym o czas i komfort klienta.

Pracownia w Szczecinie zajmuje się projektowaniem wnętrz prywatnych, publicznych i komercyjnych.

Oprócz projektowania i aranżacji wnętrz, nasza firma proponuje także sprzedaż mebli kuchennych niemieckiej firmy ALNO oraz włoskich mebli firmy BONALDO. To m.in. dzięki tym meblom projekty wnętrz osiągają wyjątkowy wystrój. Dla wymagających Klientów nasza pracownia oferuje wykonanie mebli na zamówienie (projekt własny). Gwarantujemy, że projektant wnętrz doradzi i pomoże wybrać najlepsze dla Państwa rozwiązanie. Serdecznie zachęcamy do kontaktowania się z naszą pracownią projektowania i aranżacji wnętrz w Szczecinie. Z chęcią spotkamy się z Państwem i przedstawimy nasze portfolio. Architektura wnętrz to nie tylko nasza praca, lecz także i pasja!